Методи та форми супроводу в арт-терапевтичному процесі
Во сколько
11:00–16:00
Где
онлайн навчання на платформі ZOOM та у реальному форматі (Київ, Гаврилишина 10)
Стоимость
По предоплате
1100 грн
Выпускникам и участников наших программ
900 грн

Методи та форми супроводу в арт-терапевтичному процесі

Що ви отримаєте відвідавши семінар
❣Методи професійної роботи в арт-терапії;
❣Спосіб використання даних методів у процесі консультування клієнта;
❣Навички використання творчого потенціалу клієнта у роботі з персональною структурою особистості та субособами, які актуалізуються через образотворчі засоби.

 

Організатор проекту:
тел. 093-52-25-429
Єлизавета Матухно

Тематика семинаров

 • Поняття про арт-терапію. Теоретичні моделі арт-терапії, історичний ракурс методу. Види індивідуальної та групової роботи в арт-терапії. Технології супроводу групових арттерапевтичних процесів. Форми роботи, методи та підходи арт-терапевта з образом «Я». Автопортрети та метафори в арт-супроводі. Техніки самопрезентації клієнта у арт-процесі.
 • Психологія кольорів. Квіткотерапія. Процеси та предмети в арт-терапії значення у роботі арт-терапевта. Взаємодія у арт-терапії. Створення арт-буків, ведення арт-щоденників як форма знайомства, збирання інформації, контролю динаміки, самоаналізу клієнта. Система роботи із арт-буками.
 • Підходи та особливості проективної діагностики, індивідуалізація процесу правила та прийоми інтерпретації символів та ознак у арт-терапії. Проективні методики та форми їх використання в арт-терапії. Особливості використання проективних методик різних етапах онтогенезу.
 • Діагностика клієнтів за допомогою спонтанних малюнків. Аналіз символів, форми та системи інтерпретацій у опрацюванні отриманої інформації. Малюнок та рисункові методики та технології в системі арт-супроводу клієнта. Різноманітності методів та форм малюнкових технологій в арт-терапії: використання абстрактних монотипій, енкаустичний малюнок (гарячий віск) у роботі психолога.
 • Мандалотерапія, форми роботи з малюнковою, насипною мандалами. Принципи створення та руйнування мандал у процесі супроводу клієнта. Інтерпретація мандали. Особливості та види масок в арт-терапії. Маскотерапія – створення персональних масок та масок для корекції негативних психоемоційних станів.
 • Використання асоціативно-метафоричних карток в арт-супроводі клієнта. Знайомство та використання ОH-карт, карт СОРЄ, Морена та ін. у система арт-супроводу клієнта. Використання тематичних карт та фотозображень у роботі арт-терапевта з різними формами запиту. Робота з картами "Горщики", "Помогайко", "Звірі", "Абстрактні картинки" та ін.
 • Бібліотерапія - використання текстів, віршів, афоризмів, прислів'їв для роботи з негативними програмами клієнта, створенням ресурсів та з метою діагностики. Казкотерапія у роботі з дітьми та дорослими, створення психотерапевтичних казок. Принципи створення алгоритмів казок під різну проблематику.
 • Ігротерапія та лялькотерапія в арт-супроводі клієнта. Робота з піском. Малювання на піску, sand-play – принципи, правила роботи. Методи та технології використання пластичних матеріалів та текстилю у роботі арт-терапевта. Глінотерапія, форми та прийоми роботи.
 • Колажування як метод особистісної реконструкції у процесі арт-супроводу. Створення ландшафтів та інсталяцій як форма моделювання реальності в арт-терапевтичних процесах.
 • Музикотерапія та драматерапія в системі супроводу клієнта. Тілесно-орієнтована арт-терапія. Релаксація через малюнок та музику, рухи та ритм, форму та тіло.

Обучающий тренер программы

Вікторія Назаревич – кандидат психологічних наук, доцент кафедри вікової та педагогічної психології Рівненського державного гуманітарного університету, тренер навчально-освітніх тренінгів, психолог вищої кваліфікаційної категорії. Додаткова освіта: спеціалізоване навчання – «Тренер навчальних та тематичних тренінгів», (Київ, 1999), навчання за програмою підготовки «Методологія молодіжних семінарів», «Модераторство» (Київ, 2000), ізотерапії (Москва 2011), Міжнародний проект Артпсих у рамках УСП (2011).

Необходимые инструменты для прохождения обучения

Арт-терапия
Арт-терапия / Психологический инструментарий и инвентарь
Арт-терапия / Психологический инструментарий и инвентарь / Психологический рисунок
0
  0
  Корзина
  Корзина пуста
   Calculate Shipping
   Apply Coupon