Про нас

Творча команда арт-терапевтів, заснована у 2010 році. Наші фахівці працюють у психології мистецтва, створюючи успішними, ефективними програми з арт-терапії.
Авторські методики та освітні програми, які пропонує команда Nazarevich-Art, базуються на авторських апробованих методиках, які пройшли довгий шлях психологічної експертизи.
Nazarevich-Art – це команда професіоналів, що самі не випускають пензлик з рук створюючи кращі методики в світі!

Про нас

Наша місія

Допомогти фахівцям професій, що допомагають, якість і ефективно використовувати психологію мистецтвом у психологічній допомозі якісно і системно розвиватися в головних сферах арт-терапії: арт-лафйбілдинг (творення себе через мистецтво), образотворча терапія (рисунок через розуміння і терапія фотографія, лялькотерапія та ін.)

Ми хочемо, щоб кожна людина усвідомлюємо силу мистецтва, що вона сама і створює, ніби покроково створюючи свою нову реальність і краще майбутнє!
Професійні модератори допомагають зрозуміти структуру та особливості використання методик в арт-терапії.
Професійні та озброєні необхідним інструментом для роботи на всі випадки арт-психологи це наша мета. Тому пости наших авторів цитують у всьому світі мільйони людей.

Наші програми та арт-терапевтичні інструменти

Це корисний і цікавий контент для арт-психологів і арт-терапевтів з простими і зрозумілими інструкціями до застосування на практиці в роботі психолога або соціального педагога, вихователя або просто небайдужого батька, з обов’язковою модераторською практикою.
Ефективні арт-терапевтичні методики, техніки та курси представлені на для роботи фахівців допомагаючих професій, гарантовано приносять результат кожному клієнту, який вирішив розвиватися разом з нами в арт-терапевтичному просторі. Ми постійно дбаємо про якість продукту, який пропонуємо. Ми цінуємо довіру кожної людини, яка звернулася в Nazarevich-Art.
Професійні модератори допомагають зрозуміти структуру та особливості використання методик в арт-терапії.

Про нас
Про нас

Принципи нашого підходу до психології мистецтва

Ми хочемо, щоб кожна людина усвідомила силу мистецтва, що вона сама і створює, ніби покроково створюючи свою нову реальність і краще майбутнє!

 • Свобода проявів творчого початку особистості
 • Можливість проявити в символічній формі мистецтва себе та свої проблеми
 • Різноманітність виборів творчості
 • Відкритість та професійність у процесі допомоги

Мы в Instagram @nazarevich.viktoria

Заботимся о качестве продукта, который предлагаем и ценим ваше доверие

0
  0
  Корзина
  Корзина пуста
   Calculate Shipping
   Apply Coupon