Використання фотографії в роботі психолога
Во сколько
17:00–20:00
Где
онлайн обучение на платформе ZOOM и в реальном формате (Киев, Гаврилишина 10)
Стоимость
По предоплате
900 грн
Выпускникам и участников наших программ
700 грн

Використання фотографії в роботі психолога

Анотація програми
-Фотографія як інструмент в роботі психолога виступає засобом дослідження свідомих та несвідомих процесів особистості, дає можливість безпечно проявити індивідуальні асоціації та візуально відобразити символічну внутрішню реальність клієнта.
-Фотографія виступає індивідуальною формою кристалізації власного досвіду особистості в матеріальній формі з відображенням актуальних емоцій, переживань, бажань та потреб, установок та цінностей.

Організатор проекта:
тел. 097 669 82 59
тел. 099 788 22 17
Ирина Борейчук

Тематика семинаров

 • Теоретичні основи фототерапії. Арт-терапія та фототерапія. Можливості діагностики та корекції в роботі практичного психолога. Техніки дослідження, вираження та комунікації.
 • Фотографія як інструмент селф-реконструкції в психологічному консультуванні. Знаки, образи, символи сприйняття та рефлексії в зображенні. Техніки універсальної системи ресурсів особистості. Фіксація та актуалізація.
 • Селфі як можливість зовнішнього вираження внутрішнього відновлення. Вираження. Пізнання. Трансформації. Техніки самопізнання та трансформації.
 • Фотографічне ессе реконструюючих спогадів. Робота з сімейними альбомами та власними фотографіями клієнта в системі активації ресурсів індивіда.
 • Психологія зображення: перспективи візуальної метафори. Перепрограмування внутрішньої картини реальності та прогностичність.

Обучающий тренер программы

Борейчук Ірина – кандидат психологічних наук, доцент кафедри загальної психології, тренер навчально-освітніх тренінгів, член правління Західноукраїнської асоціації арт-психологів та арт-терапевтів.

Арт-терапия / Психологический инструментарий и инвентарь
Арт-терапия / Психологический рисунок
0
  0
  Корзина
  Корзина пуста
   Calculate Shipping
   Apply Coupon