Використання фотографії в роботі психолога

“Використання фотографії як засобу психоемоційного відновленя”
Анотація програми
-Фотографія як інструмент в роботі психолога виступає засобом дослідження свідомих та несвідомих процесів особистості, дає можливість безпечно проявити індивідуальні асоціації та візуально відобразити символічну внутрішню реальність клієнта.
-Фотографія виступає індивідуальною формою кристалізації власного досвіду особистості в матеріальній формі з відображенням актуальних емоцій, переживань, бажань та потреб, установок та цінностей.

🎞 Тематичний план програми:🎞

Сесія 1. Теоретичні основи фототерапії. Арт-терапія та фототерапія. Можливості діагностики та корекції в роботі практичного психолога. Техніки дослідження, вираження та комунікації.

Сесія 2. Фотографія як інструмент селф-реконструкції в психологічному консультуванні. Знаки, образи, символи сприйняття та рефлексії в зображенні. Техніки універсальної системи ресурсів особистості. Фіксація та актуалізація.

Сесія 3. Селфі як можливість зовнішнього вираження внутрішнього відновлення. Вираження. Пізнання. Трансформації. Техніки самопізнання та трансформації.

Сесія 4. Фотографічне ессе реконструюючих спогадів. Робота з сімейними альбомами та власними фотографіями клієнта в системі активації ресурсів індивіда.

Сесія 5. Психологія зображення: перспективи візуальної метафори. Перепрограмування внутрішньої картини реальності та прогностичність.

Тема першого модулю “Теоретичні основи фототерапії. Арт-терапія та фототерапія.
Матеріали входять у вартість модулю

навчальний тренер: Борейчук Ірина,
кандидат психологічних наук, доцент кафедри загальної психології, тренер навчально-освітніх тренінгів, член правління Західноукраїнської асоціації арт-психологів та арт-терапевтів.
Хронометраж роботи
17.00 Початок роботи
20.00 Закінчення роботи

Детальніше у Iryna Boreychuk
097 669 82 59
099 788 22 17

  Заявка на участия

  Send this to a friend
  e-mail: psiart.rivne@gmail.com
  тел. 097-66-98-259, 063-68-17-881, 067-73-17-265

   Отправьте сообщение