П’ять ведмедиків – коло твоєї підтримки
Когда
13 августа, 2022
Во сколько
11:00–16:00
Где
Навчання проходить в онлайн форматі
Стоимость
По предоплате
1200 грн (за 2 дні)
Выпускникам и участников наших программ
1000 грн (за 2 дні)

П’ять ведмедиків – коло твоєї підтримки

Система роботи психолога з дитячим травматичним стресом – модель «копінг-стратегій Подолання іграшкою “ПІ”»

Війна внесла свої корективи в плани кожного і сучасний світ вимагає вдалі та екологічні методи роботи саме дитячого психолога, який сам на сам з викликом війни долає трагічні наслідки, зумовлені безладом у дитячій свідомості.

🧸Тому система роботи психолога – Подолання Іграшкою «ПІ» стає на варті психічного здоров’я дитини.

🧸Основа системи побудована на каналах комунікацій образів та архетипів, які забезпечують підтримку певних психоемоційних характеристик дитини залежно від запиту та прояву симптомів.

🧸Подолання іграшкою під абревіатурною назвою «ПІ» – це розроблений варіант копінг-стратегій при дитячому травмитичному стресі, який у теоретичній основі презентує варіативну модель вже апробованих копінг-стратегій організації психоемоційних складових та поведінкових композицій дитини.

🧸Так, транзактними компонентами ігрової системи є характеристика взаємодії іграшок з врахуванням таких складових, як: проблема, образ іграшки, кількість іграшок відповідно до стратегії.

🧸Пропонуємо перший семінар з цієї системи «ПІ-5» і, як ви розумієте, – це буде модель подолання дитячого травматичного досвіду з використанням п’ятьох взаємопов’язаних іграшок з метою формування інтегрованого досвіду нової реальності.

🧸У моделі будуть представлені форми роботи з іграшкою, впровадження власних стратегій подолання наслідків травматичного стресу, опис та обгрунтування моделей іграшки

Обучающий тренер программы

Вікторія Назаревич-PhD, доцент кафедри вікової та педагогічної психології Рівненського державного гуманітарного університету, експерт з методів творчої саморегуляції мистецькими засобами, арт-терапевт.

Необходимые инструменты для прохождения обучения

0
  0
  Корзина
  Корзина пуста
   Calculate Shipping
   Apply Coupon