Система психологической помощи в семейных конфликтах

Семінар-практикум на тему:

«Система психологической помощи в семейных конфликтах.»

 

«Мы привыкли думать, что, возражая кому-то, мы неминуемо вступаем с этим человеком в конфликт, который обязательно должен выявить победителя и побежденного или ущемить чье-то самолюбие. Но давайте не будем воспринимать все в таком свете. Давайте всегда искать между нами что-то общее. Секрет успеха заключается в том, чтобы с самого начала проявить заинтересованность в точке зрения собеседника. Я совершенно уверен, что это под силу каждому из нас». (Далай Лама)

 

Мета тренінгу: Усвідомлення та опрацювання особливостей формування конфліктної взаємодії у відносини з партнером, знайти символічні методи подолання конфліктів за допомогою творчості, забезпечити учасників семінару розумінням власних пускових механізмів конфлікту та їх форми мінімізації. Дослідження причин внутрішніх конфліктів, що провокують зовнішні. Семінар-практикум діагностує та дає відповіді на ці питання в процесі психоаналітичної та арт-терапевтичної роботи. У процесі роботи отримають мотиви для вивчення власного досвіду конфліктних взаємодій

Запрошуємо: всі бажаючі, педагоги, вихователі, психологи консультанти, студенти.

Форми роботи в семінарі: міні-лекції, тілесно-орієнтована терапія, психоаналітичні техніки, арт-терапевтичні форми (техніки ізотерапії, робота із метафоричними та проективними картами), медитативні, релаксаційні техніки.

У рамках семінару передбачено:

  1. Дослідження передумов конфліктної взаємодії .
  2. Метафоричний пошук персональних символічних образів подолання конфлікту через рисунок
  3. Тілесно-орієнтовані практики – дослідження тілесного реагування «Конфлікт для тіла: шок, стрес, секс »
  4. Релаксаційні техніки гармонізації себе в предконфліктних ситуації
  5. Медитативна проективна методика «МІСТ».
  6. Створення анти-конфліктних символів малюнках та образах.

Ведучі семінару: 

Назаревич Вікторія В’ячеславівна кандидат психологічних наук, доцент кафедри вікової та педагогічної психології Рівненського державного гуманітарного університету, тренер навчально-освітніх тренінгів, психолог вищої кваліфікаційної категорії, арт-терапевт, член правління Західноукраїнської асоціації арт-психологів та арт-терапевтів.

Запис на тренінг у координатора:

Семінар відбудеться в залежності від наповненості групи.

 

 

 

Send this to a friend
e-mail: psiart.rivne@gmail.com
тел. 097-66-98-259, 063-68-17-881, 067-73-17-265

    Отправьте сообщение