Психологічні умови рівноваги і ефективності партнерських відносин в сімейній системі

 

Семінар-практикум на тему:

«Психологічні умови рівноваги і ефективності партнерських відносин в сімейній системі»

 

 

Сила Женщины в её слабости, она как капля воды точит камень, слезой нежной падая в грубые равнодушно холодные объятия. Она ранит себя прикасанием к острым углам и застывает средь леденящего душу мрака, превращаясь в сгусток льда. Кто отогреет существо озябшее и дыханием огней сердца любящего растопит льдинку, и пригубит каплю росы, согрев её в ладонях нежных?! Где взять тепло миру, если он сам не согрет Женщиной? (Сказание о Лотосе Любви Огненной)

Мета тренінгу: Усвідомлення та опрацювання особливості взаємодії жінки із чоловіком/партнером/, привнесення нового свіжого дихання у відносини з партнером, гармонізація відносин, знаходження ресурсів для відновлення джерел жіночої сили. Дослідження причин внутрішніх конфліктів, що призводять до труднощів у взаємовідносинах із протилежною статтю. Семінар-практикум діагностує та дає відповіді на ці питання в процесі психоаналітичної та арт-терапевтичної роботи. У процесі роботи учасниці спробують активізувати жіночну природу, відчути жіночі енергії та психоемоційні сили для гармонізації відносин з чоловічим началом, знайти символи та образи власної істинної жіночності.

Запрошуємо: всі бажаючі, педагоги, вихователі, психологи консультанти, студенти.

Форми роботи в семінарі: міні-лекції, тілесно-орієнтована терапія, психоаналітичні техніки, арт-терапевтичні форми (техніки ізотерапії, робота із метафоричними та проективними картами), медитативні, релаксаційні техніки.

У рамках семінару передбачено:

  1. Дослідження етапів відносин у партнерстві.
  2. Виявлення хороших рис партнера (є за що бути вдячною).
  3. Тілесно-орієнтовані практики – дослідження власних границь, зоровий і тактильний контакт (робота в парах)
  4. Релаксаційні техніки
  5. Медитативна проективна методика «Ліс».
  6. Створення символів партнерських відносин в малюнках та образах.
  7. Гармонізація партнерських відносин у процесі арт-терапевтичного моделювання.

 

Назаревич Вікторія В’ячеславівна кандидат психологічних наук, доцент кафедри вікової та педагогічної психології Рівненського державного гуманітарного університету, тренер навчально-освітніх тренінгів, психолог вищої кваліфікаційної категорії, арт-терапевт, член правління Західноукраїнської асоціації арт-психологів та арт-терапевтів.

Запис на тренінг у координатора:

Семінар відбудеться в залежності від наповненості групи.

У ВАС є можливість замовити тренинг для групп.

 

 

 

 

Send this to a friend
e-mail: psiart.rivne@gmail.com
тел. 097-66-98-259, 063-68-17-881, 067-73-17-265

    Отправьте сообщение