Зебра балансу

Зебра балансу

(Метафора для арттерапевтичного процесу від Вікторії Назаревич)

Нові правила світу вимагають нових рішень, баланс між різними бінарними опозиціями життя вимагають у нас неабиякої оригінальності саморегуляції.
Ставлячи собі ці питання вже другий рік перебування у війні, шукаю прості та легкі образи, що можна трансметафоризувати в прийоми і технології арттерапії.
Сьома повітряна тривога за добу привела мене до образу зебри.
Цілком не хижої тварини, яка дивним чином не ховалася, а, навпаки, здобула еволюційно гучний окрас, який шокує.

Проте нещодавно американські зоологи з Каліфорнійського університету заявили, що їм вдалося точно встановити, навіщо зебрам потрібні полоси. Виявляється, полосата шкіра відмінно захищає цих тварин від надокучливих комах. Вчені з США на основі численних дослідів зуміли довести, що мухи, оводи, ґедзі та інші летючі паразити люблять однотонні поверхні, а полосаті чомусь практично ігнорують. І це символічна відповідь – оригінальність захищає.

І ось тому запрошую вас долучитись арттерапевтично до цього символу і помалювати його з думками про власну полосату оригінальність, яка може Вас захистити.

Для того спробуйте намалювати зебру і в процесі малювання, роздумуючи над власними оригінальними ідеями, як можна захиститись від травматичних подій сьогодення і здобути баланс.

Раджу уважно слідкувати за думками у процесі малювання та після. Інсайти, які ви отримаєте, вас здивують!

Отже, всім нам полосатого захисту і гарних баланс-усвідомлень!

@Вікторія Назаревич

Арт-терапия
Из книги: «Я АРТ»
0
  0
  Корзина
  Корзина пуста
   Calculate Shipping
   Apply Coupon