Як зробити кольоровий пісок

Як зробити кольоровий пісок

Створення картин з кольорового піску — неймовірно красивий і незвичайний вид мистецтва. Але виготовлення кольорового піску для творчості саме по собі може бути захоплюючим процесом, як для дітей, так і для дорослих. Кольоровий пісок — це проста суміш звичайного піску і барвника (він може бути різних видів). Виготовлений власноруч пісок всіх кольорів веселки ви можете використовувати для створення зображень в оригінальній техніці або заповнювати їм скляні ємності для прикраси інтер’єру.

Вам знадобиться
– Морський або річковий пісок світлого відтінку;
– Барвники: порошок темпери, гуаш, харчові барвники, аерозольні фарби;
– Невеликі ємності;
– Вода;
– Паличка або ложка для перемішування піску;
– Папір для просушування піску (газети, паперові рушники і т.п.).

Інструкція
Знайдіть необхідну кількість (за кількістю кольорів, в які ви плануєте забарвити пісок) невеликих ємностей для приготування кольорового піску. Дуже зручно використовувати для цієї мети зіплок-пакети (Ziplock), що застібаються за принципом застібки-блискавки. При перемішуванні в таких пакетах пісок добре змішується з барвником і не висипається назовні.
Візьміть пісок і просійте його через сито, щоб видалити непотрібні камінці, травинки і тому подібне сміття. Чим світліше пісок ви знайдете, тим яскравіший колір вийде в процесі його фарбування.
Наповніть підготовлені ємності піском приблизно на три чверті (щоб потім зручно було перемішувати пісок, і він не висипався з банки або миски). Не фарбуйте пісок одночасно у великих кількостях, оскільки потрібно буде довго його підсушувати, та й профарбується він слабо і нерівномірно.
Якщо ви використовуєте для фарбування піску сухий порошок темпери, то додайте барвник в сухий пісок (приблизно одну чайну ложку сухої темпери на півсклянки піску) і ретельно їх перемішайте між собою. Потім додайте невелику кількість води, щоб пісок лише став вологим. Знову гарненько перемішайте суміш, домагаючись рівномірного фарбування піску.
Якщо ж ви використовуєте харчові барвники або розведені у воді фарби, то спочатку краще намочити пісок, а потім додати до нього фарбу. Після цього ретельно перемішайте суміш, рівномірно розподіляючи барвний пігмент в піщаної масі.
Змішуючи інгредієнти в баночці або мисці, використовуйте паличку або ложку. У пакетах пісок змішується з барвником масажними рухами рук — цей процес нагадує замішування тіста.
Після змішування піску з барвником залиште суміш приблизно на 30 хвилин, щоб пісок добре профарбується.
Висипте забарвлений пісок на аркуші паперу або на паперові одноразові тарілки великого діаметру. Розкладіть пісок якомога тоншим шаром і просушіть протягом доби.
Тепер кольоровий пісок готовий для подальшого використання в вашій творчості.

http://vk.com/club35122774
1460464268 (604x302, 31Kb)

Арт-терапия
Из книги: «Я АРТ»
Арт-терапия / Психологический инструментарий и инвентарь / Психологический рисунок
0
  0
  Корзина
  Корзина пуста
   Calculate Shipping
   Apply Coupon