Осінь час роздумів й творчості, а не депресій

Осінь час роздумів й творчості, а не депресій

short (500x400, 79Kb)
Досить часто можна чути таку думку що, з приходом осені людина починає впадати в глибокий сум, знижується активність та зникає ініціатива й бажання щось роботи. І це цілком природне явище, хочемо цього ми чи не хочемо, це стається, тому що вся природа теж починає відпочивати. Людині потрібна осінь для роздумів. Для того щоб почути власні думки та переосмислити реальність, обміркувати плани, сконцентруватися на бажаннях та мріях. Осінь це ідеальний час для навчання. Навчатися треба не лише для отримання нових знань, а й навчатися сприймати світ у чудодійних кольорах прекрасної осені. Подивіться навколо, спробуйте насолодитися жовтим сяйвом світу, коли кожний листочок набуває неповторного кольору, це дає наснагу та активізує потяг до творчості й особистісної реалізації. Осінь час – натхнення, коли варто створювати нове в своєму житті, а саме: цікаві та неповторні відносини, незвичні смаки, неочікувані сміливі вчинки, креативні ідеї та казкові плани. Для того щоб відчути силу осені варто час від час прислухатися до себе. Що ж я хочу сьогодні в це чудовий, кольоровий, неповторний день? І можливо, це буде чашка гарячого шоколаду чи зустріч із старим другом, можливо це буде просто бажання відчути осінній запах квітів. Отже, змінюємо установки сприйняття такої чудової пори року -осені.
Перше правило профілактики депресій та стресів восени це – насолода. Насолоджуватись варто всім – чистим повітрям, дитячим сміхом, запахом волосся коханої, гарним камінцем на бруківці. Тому що ніхто не говорив про те, що страждати це обов’язково.
Правило друге – створювати. Створювати нові умови для роботи й відпочинку, нові враження, відчуття, спогади, традиції. Бог, створюючи людину із глини, залишив саме їй шматочок для творчості. І лише людина із нічого може зробити шедевр і диво.
Правило третє – спілкування. Лише восени з’являється час почути та бути почутим. Поділитися враженнями із людьми які тобі близькі за інтересами, близькі по духу. Поспілкуватися з друзями, колегами, або просто новими для себе людьми.
Правило четверте – романтика. Для того щоб отримати від осені максимум всього, потрібно дозволити впустити в своє життя романтику. Весела і романтична музика, танці, кохання створюють додаткове джерело витоків творчості та натхнення.
Правило п’яте – подарунки. Робіть подарунки собі, шукайте саме те, що приносить неймовірне задоволення, що хочеться до безтями. Даруйте подарунки власній оселі, змінюйте її, звільняйте від зайвих непотрібних речей, створюйте комфорт і затишок. Даруйте подарунки коханим – нехай ця осінь буде для вас особливою й згадуватиметься все життя. Якщо себе побалувати чимось чого дуже хочеться – це не злочин.
Правило шосте – хобі. Заняття улюбленою справою, допомагає відчути певну релаксацію. Знімає напругу і занурює нас в неповторний, чарівний світ, коли не відчуваєш ні часу, ні проблем. Улюблене заняття діє як глибока та неповторна медитація.
Правило сьоме – намагайтесь бути гурманом. Спробуйте скоштувати щось нове та незвичне, зовсім не притаманне вашому смаку. Дозвольте собі бути іншим. Аромат чорного чаю із шматочками імбиру чи м’яти навіює цілком інший настрій.
Відчувайте, смакуйте, насолоджуйтесь! Бо власне, саме осінь відкриває нові горизонти нашого буття. Бажаю всім щоб несподівано, випадково, раптово мрії збулися саме цією осені.
Назаревич Вікторія психолог консультант Центру практичної психології університету «Україна»

Арт-терапия
Из книги: «Я АРТ»
Арт-терапия
Арт-терапия
Арт-терапия / Психологический инструментарий и инвентарь
0
  0
  Корзина
  Корзина пуста
   Calculate Shipping
   Apply Coupon