Міжнародний день “Дякую”

Міжнародний день “Дякую”

youtube.com/watch?feature=p…W9U1cHxc6s

11 січня є “найбільш ввічливим” днем у році – сьогодні відзначають Міжнародний день “Дякую”
Чарівне слово, яке виражає повагу, зичливість та вдячність у середньому кожна людина за день вимовляє 20 разів та стільки ж – чує у відповідь.

Ініціаторами святкування цієї дати стали ООН та ЮНЕСКО. І все для того, аби нагадати людям про гарні манери та вміння висловлювати вдячність. А не просто використовувати його, як прояв ввічливості. Кандидат психологічних наук Вікторія Назаревич розповідає, – це слово уособлює завершення певних дій, тому чути його та промовляти дуже важливо.

Промовляти чарівне слово потрібно щодня, – стверджує спеціаліст. Та насамперед, не забувати дякувати близьким і рідним людям. Адже, зазвичай, саме вони чують його рідше, аніж колеги чи знайомі. Кому дякуватимуть в цей день рівняни – розповідають охоче.

Слово “дякую” іншомовного походження. Воно пішло з польського “дзенькую”, а взяло коріння в Німеччині – від “данке”. “Спасибі” ж , від слів “спаси Біг”. Психологи вважають, що слова подяки – це «усні погладжування», які здатні заспокоїти і зігріти своїм теплом. Втім, головне, щоб вони промовлялися від щирого серця.

Катерина Мункачі, Артем Лаговський

Арт-терапия
Из книги: «Я АРТ»
Арт-терапия / Психологический рисунок
Арт-терапия
Арт-терапия / Психологический инструментарий и инвентарь
0
  0
  Корзина
  Корзина пуста
   Calculate Shipping
   Apply Coupon