День Святого Валентина: почуття чи комерція?

День Святого Валентина: почуття чи комерція?

news3992 (250x250, 62Kb)
У всьому світі безліч людей відзначають День Святого Валентина 14 лютого. Закохані цього дня традиційно проводять час разом та усілякими способами висловлюють кохання один до одного. І хоча взимку не дуже багато молоді одружується, втім чимало пар мріють про укладення шлюбу саме в цей символічний день.

Цього року з такою пропозицією до Рівненського міського ДРАЦСу звернулася лише одна пара, і то лишень телефонічно, адже цьогорічний день усіх закоханих припав на будень.

Галина Давидюк, начальник Рівненського міського відділу ДРАЦС:

– Якось припадало на п’ятницю 14 лютого попередні роки, то була якась більш менш реєстрація. Багато у нас було пар. Багато закоханих. Їх це теж підбадьорювало, що вони одружуються 14 лютого, а в цьому році не було.

Неймовірна кількість жіночих романів та телестрічок присвячені нещасливому коханню. Чимало людей нарікають на нерозділені почуття. Однак, за словами кандидата психологічних наук Вікторії Назаревич, нещасливого кохання немає, бувають лише нещасливі люди, які в дитинстві недоотримали потрібної уваги від батьків. Усі ж інші сприймають ситуацію як є. Коли ж, як в народі кажуть “не судилося”, то для кожної людини, навіть така життєва ситуація є безцінним досвідом. А допомогти такій людині та відновити її психічну рівновагу можливо за декілька місяців.

Вікторія Назаревич, кандидат психологічних наук:

– Як правило, людина досить швидко адаптується після розлучення з коханою людиною. Через три-чотири місяці ці ломки проходять. Якщо говорити про кохання у психологічному контексті, то треба чітко розуміти де є кохання, а де є емоційна залежність.

Що ж стосується позиції православної церкви, то про Святих Валентинів, а їх, до речі, в православ’ї було троє, згадують не у лютому місяці, а навесні та влітку. Походження ж зимового Святого Валентина більше адресують церкві католицькій. Втім, лише кохання як різновид любові, здатне об’єднати всі конфесії.

Отець Віталій, голова благодійної місії “Православне діло”:

– Кохання є вічним. Якщо люди люблять одне одного, якщо вони взяли шлюб, то вони повинні присвячувати себе одне одному. Якщо людина навчиться жити для іншої і прикладати до цього зусилля, то за допомогою Бога – кохання буде вічне.

Свято чистого та світлого кохання, на жаль, все більше набуває комерційного характеру. Люди, забуваючи про щирість стсоунків в цей день влаштовують таке собі шоу, даруючи одне одному валентинки та квіти. Служителі ж церкви наголошують, що справжнє кохання не потрібно виставляти напоказ, тим паче у цей день. Кохання – це насамперед терпимість одне до одного. Чого і бажають усім закоханим.

Тут видео

http://sfera-tv.com.ua/index.php?m=news&d=view&nid=3992

Арт-терапия / Советы психолога
Из книги: «Я АРТ»
0
  0
  Корзина
  Корзина пуста
   Calculate Shipping
   Apply Coupon