Корекція психосоматичних станів у клієнтів в кризових станах

Корекція психосоматичних станів у клієнтів в кризових станах

Рисункові проективні тести

Найбільш популярними в психології є такі тести, як тест Маховера «Намалюй людину», тест Гудинафа – Харріса «Малювання», тест «Автопортрет» в інтерпретаціях Бернса і Ріда (Нікітін, 1998).

Ці методики дозволяють створити «психофізичний» портрет індивідуальності на основі вражень реципієнта про своє тіло. Зіставлення виділеної терапевтом структури ознак характеру з уявленнями його носія про особливості своєї психофізики розширює межі об’єктивного сприйняття цілісного образу респондента. За допомогою аналізу зображених на тестовому зображенні галузі, форми та ступеня розвитку м’язових і структурних напруг ми наближаємося до розуміння психологічної сутності особистості, взаємозв’язку її психічних і тілесних проявів.

На відміну від діагностичних методик, побудованих на вербальної оцінки, інформативність проективного малюнка, виділяє дисфункції, значно переконливіше для людини, що проходить психофізичну корекцію, ніж опис складних умоглядних моделей, не зовсім зрозумілих і, як наслідок цього, не повністю прийнятих тестованим. Достовірність діагностики обумовлена і зіставленням зон напруги на малюнку і тілі, і через реальне відчуття реципієнтом дискомфорту і навіть болі в різних частинах тіла.

При роботі з психосоматичними хворими рекомендується застосування наступних рисуночных тестів.

http://psychologis.com.ua/

http://(https://www.facebook.com/events/620626731450139

 

семінар відбудеться в залежності від наповнення групи

запис у координатора

 

 

 

 

Арт-терапия
Из книги: «Я АРТ»
Арт-терапия / Психологический инструментарий и инвентарь / Психологический рисунок
0
  0
  Корзина
  Корзина пуста
   Calculate Shipping
   Apply Coupon