Распродажа!

Запис семінару “Таємне місце ресурсу”

1000 грн.
1200 грн.

🌿Психологічний супровід клієнта, за допомогою набору карток 🌿”Місце сили” до методики “Горщики +”, в яких можна знайти свій ресурс

🌿Сила особистості або здатність людини протистояти зовнішнім чи внутрішнім впливам, є актуальною для вивчення, в будь-який період життєвого шляху, і особливо в процесі проходження сладних соціальний і індивідуальних криз.

Воєнне вторгнення, підвищює необхідність розгляду психологічних стратегій, для здійснення прагненнь та планів, як у дітей, так і у дорослої аудиторії.

🌿Для розуміння, концепту особистісного ресурсу, на семінарі буде представленно 15 стратегій просторового аналізу, що дозволяють вказувати на особливості відображення просторових ознак середовища, окремим індивідом.

🌿В процесі навчання, буде розглянуто методики, направлені на віднаходження своєї сили в різних станах.

🌿Цілісну структуру пошуку ресурсу, буде забезпечено роботою з картами “Горщики +” та “Оракул із Горщика”

🌿Також, буде розглянуто механізм роботи з золотою тінню, сильними сторонами, талантами та здібностями, які вже є в людині, але якими вона не дозволяє собі користуватися.

👩‍🎓СУПРОВОДЖУЮЧИЙ ТРЕНЕР

Вікторія Назаревич-PhD, доцент кафедри вікової та педагогічної психології Рівненського державного гуманітарного університету, експерт з методів творчої саморегуляції мистецькими засобами, арт-терапевт.

💸Вартість запису (за 2 дні)
💰1000 грн

Організатори заходу:
☎️093 5225429
👩‍💻♀️Єлизавета Матухно

Блог по арт-терапії

Лікування мистецтвом. Основи, історія та види арт-терапії. Застосування та можливості арт-терапії.

0
  0
  Корзина
  Корзина пуста
   Calculate Shipping
   Apply Coupon