Сусідський пес

Сусідський пес

 

Був тихий надвечірок… бабуся знову взялась за своє улюблене плетіння. Малеча гралась поруч і вдивлялась, як та приборкувала нитку, а неслухняний клубочок, ніби веселий м’яч пригав по підлозі. І тут вона раптом запитала:

-А чому він любить?

-Хто? Здивовано поцікавилась бабуся.

– Ну як хто ? Сусідський пес. Цей дідусь вже ледь ходить, а пес любить його… старого та хворого, радіє та ласкається, коли той приходить, аж нам тут чути.

-Послухай, люба дитинко, це ми люди призвичаялись бачити лише те, що зовні і часто відвертаємо свій погляд і увагу від того, що нам не подобається, іноді приховуємо те ,що відчуваємо насправді… А тварини… їм байдуже як хто виглядає, вони бачать людей по-особливому… дивлячись серцем… Так, хто добрий і чуйний до них, вони відповідають любов‘ю, а якщо люблять, то всією своєю душею, а ні то стережись…

– Правда ж не соромно проявляти щирі почуття до тих, хто не такий, як цей кульгавий дідусь, хоч він інакший ? Розгублено прошептала малеча…

– Любити – це дуже добре моя рідненька. І малеча сіла радісно малювати сусідське цуценя, яке весело грало на малюнку дівчинки бубусиним клубочком.

Автор Вікторія Назаревич 2018 ©

 

Арт-библиотерапия
Из книги: «Я АРТ»
Арт-библиотерапия / Психологический инструментарий и инвентарь
Арт-библиотерапия
Арт-библиотерапия
Арт-библиотерапия
Арт-библиотерапия
0
  0
  Корзина
  Корзина пуста
   Calculate Shipping
   Apply Coupon