Чому мамі треба все розповідати? (Терапевтична казка)

Чому мамі треба все розповідати? (Терапевтична казка)

 

Один Їжачок був дуже маленький та іноді соромився розповідати щось для своєї мами. Деколи йому було страшно казати, що він зробив, боявся, що його можуть насварити. Іноді не хотів засмучувати маму, а ще чомусь вважав, що це не завжди важливо та потрібно мамі. Іноді й не хотів відволікати маму від справ.
Тож малеча мовчав про важливе у своєму житті і йому було важко, ніби якийсь камінчик був у нього всередині.
Але одного разу Їжачок шукав смачненьку їжу з мамою.
Колючка запитав маму: «А коли відбувається щось погане і я тобі про це кажу, то тобі теж дуже погано?».

І мама йому сказала дуже важливі слова: «Я твоя мама, тому якщо в житті буде щось важко, то вдвох витримати легше! Якщо в житті буде боляче, то вдвох цей біль ділиться навпіл! Якщо в житті щось дуже страшне, то вдвох легше побороти страх! Якщо в житті складно, то саме разом ми зможемо подолати всі складності. Отже, щоб не було у твоєму житті, саме для того, щоб це розділити з тобою, я в тебе є! Тож ніколи не соромся мені казати все – від найскладнішого і найтривожнішого до найбільш веселого і смішного.
Бо зараз важливо бути разом!».

Малеча заспокоївся, радісний та щасливий побіг своїми маленькими лапками біля мами на лісну галявину, де були чудові смачні ласощі.

І всередині нього ніби засяяло сонечко, стало тепло і світло навколо. Бо його мама завжди допоможе, все їй можна сказати.

©️Вікторія Назаревич 2022 Терапевтичний їжачок

Арт-библиотерапия
Из книги: «Я АРТ»
Арт-библиотерапия
Арт-библиотерапия
Арт-библиотерапия
Арт-библиотерапия / Философия жизни
0
  0
  Корзина
  Корзина пуста
   Calculate Shipping
   Apply Coupon